535 020 474
0.00 zł 0

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie możesz czegoś znaleźć? Nie jesteś pewien czy Twoje zamówienie jest poprawne? Napisz do nas, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i postaramy się pomóc.
noma.astra@gmail.com
Astra: 535 020 474
D.H. ASTRA ul. Horbaczewskiego 4-6(pn-sb 09:00-20:00 nd 10:00-16:00) -Pl. Jana Pawła II (przejście podziemne) (pn-pt 09:00-18:00 sb nieczynne)

Formularz kontaktowy

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem odpowiedzi na pytanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest

NOMA Świat Kawy i herbaty Maciej Nowakowicz, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Piastowska 23/1B, 50-361 Wrocław

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.